Ödeme & Teslimat

ÖDEME YÖNTEMLERİ

  • Kredi Kartı (Iyzico)

Siparişinizi kredi kartı seçeneği ile 12 taksit imkanı ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde sanal pos hizmeti olarak güvenilir Iyzico altyapısını kullanıyoruz. Bilgileriniz hiç bir şekilde sistemlerimizde saklanmaz ve ödemeleriniz güvenli banka altyapıları üzerinden işlem görür.

  • Havale/EFT Ödeme

Siparişinizi banka havale seçeneğini tercih ederek yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında Para Transferleri (Havale ve EFT) seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, toplam tutarı size gösterilen IBAN hesabına göndermeniz yeterlidir.

Banka Hesap Bilgileri
Alıcı: MY DİZAYN DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
IBAN: TR68 0006 7010 0000 0032 0443 76
Banka adı: Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Denizli Kınıklı Şubesi

TESLİMAT

Siparişleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderilir.

  • Siparişim satın aldıktan ne zaman sonra kargolanır?

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde Denizli'den kargoya teslim edilir. Ardından e-posta adresinize takip numarası gönderilir. Teslimat adresinin mesafesine göre kargo şirketi en geç 2 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

  • Siparişim ben yokken gelirse ne yapmayalım?

Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra size takip numarası gönderilecektir. Belirtilen adreste olmamanız ya da size ulaşılamaması durumunda siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen kargo şirketinin kontrolünde ilerlemektedir. Paketin teslim alınmaması durumunda siparişiniz Wallhang'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesi için kargo bedeli talep edilecek ya da siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar gönderilecektir.

 

İletişim Formu