ÖDEME VE TESLİMAT BİLGİLERİ

İnternet sitesindeki fiyatlara KDV ve vergiler dahildir.

Müşteri gönderim ücreti öder ve/veya WALLHANG ücretsiz kargo koşulları uygulayabilir.

Ödemeler internet sitesinde ve uygulamalarda gösterilen ödeme yöntemleri kullanılarak kredi kartlar ve debit kartlar aracılığıyla yapılır. Aynı şekilde, Müşteri, siparişinin tamamını ya da bir kısmını WALLHANG hediye kartı ya da Türkiye’de kullanım için oluşturulan hediye çeki kartı ile ödeyebilir.

WALLHANG sanal pos hizmetinde PayU Global iştiraki olan online ödeme altyapısı sağlayıcılarından biri olarak iyzico (iyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş., Burhaniye Mahallesi, Atilla Sokak No: 7, Üsküdar, İstanbul) ile çalışmaktadır. iyzico, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansı ile, 6493 sayılı kanun çerçevesinde lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet vermektedir ve PCI-DSS Sertifikası'na sahiptir.

WALLHANG, stoktaki bulunabilirliğe bağlı olarak ve herhangi bir olağandışı durum olmadığı müddetçe, Sipariş Onayı’nda listelenen ürünlerin siparişlerini en geç Sipariş Onayı’ndan sonraki gün kargoya verir. Müşteri tarafından belirlenen tarihte teslim edilecek sanal hediye kartı dışında, Cumartesi, Pazar veya resmi tatil günleri gönderim yapılmaz.

WALLHANG tarafından siparişin kargo firmasına teslim edildiği gün, Müşterinin e-posta adresine saat 18:00'dan sonra kargo takip bilgileri gönderilir.

Teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat süresine göre değişiklik gösterebilir. WALLHANG tarafından Müşteriye gönderilen e-posta bildiriminde yer alan kargo takip numarası ile kargo takibi yapılabilir.

Müşterinin teslimat sırasında adreste bulunamaması durumunda, edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş kabul edilecektir. WALLHANG sorumlu değildir.

Kargo şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda gecikmeler olabilir. Bu gecikmelerden WALLHANG sorumlu değildir.

Hasar görmüş paket durumunda; Müşteri tarafından paketler teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır.

Ürün başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden kaynaklanan sonuçlardan WALLHANG sorumlu değildir.

Teslimatı yapılamayan paketler Müşteri tarafından teslim alınması için 3 (üç) iş günü kargo firmasının teslimat şubesinde bekledikten sonra WALLHANG'e iade edilir.