ÖDEME VE TESLİMAT BİLGİLERİ

İnternet sitesindeki fiyatlara KDV ve vergiler ile teslimat ücreti dahildir.

Ödemeler internet sitesinde ve uygulamalarda gösterilen ödeme yöntemleri kullanılarak kredi kartlar ve debit kartlar aracılığıyla yapılır. Aynı şekilde, Müşteri, siparişinin tamamını ya da bir kısmını WALLHANG hediye kartı ya da Türkiye’de kullanım için oluşturulan hediye çeki kartı ile ödeyebilir.

WALLHANG sanal pos hizmetinde PayU Global iştiraki olan online ödeme altyapısı sağlayıcılarından biri olarak iyzico (iyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş., Burhaniye Mahallesi, Atilla Sokak No: 7, Üsküdar, İstanbul) ile çalışmaktadır. iyzico, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansı ile, 6493 sayılı kanun çerçevesinde lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet vermektedir ve PCI-DSS Sertifikası'na sahiptir.

WALLHANG, stoktaki bulunabilirliğe bağlı olarak ve herhangi bir olağandışı durum olmadığı müddetçe, Teslimat Onayı’nda listelenen ürünlerin siparişlerini en geç Teslimat Onayı’ndan sonraki gün kargoya verir, tahmini teslimat tarihi belirtilmeyen siparişleri ise Sipariş Onay tarihinden itibaren en fazla 30 (otuz) gün içinde teslim eder.

Satın alınan ürünler ARAS kargo şirketi aracılığıyla ÜCRETSİZ olarak gönderilir.

Satın alınan ürünler teslimat adresine bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde Müşteriye teslim edilir. Müşteri tarafından belirlenen tarihte teslim edilecek sanal hediye kartı dışında, Cumartesi, Pazar veya resmi tatil günleri gönderim yapılmaz.