ÖDEME VE TESLİMAT BİLGİLERİ

İnternet sitesindeki fiyatlara KDV ve vergiler ile teslimat ücreti dahildir.

Ödemeler internet sitesinde ve uygulamalarda gösterilen ödeme yöntemleri kullanılarak kredi kartlar ve debit kartlar aracılığıyla yapılır. Aynı şekilde, Müşteri, siparişinin tamamını ya da bir kısmını WALLHANG hediye kartı ya da Türkiye’de kullanım için oluşturulan hediye çeki kartı ile ödeyebilir.

WALLHANG sanal pos hizmetinde Naspers iştiraki ve dünyanın önde gelen online ödeme altyapısı sağlayıcılarından biri olarak PayU Ödeme Kuruluşu A.Ş. (Ayazağa Caddesi No: 4, Uniq İstanbul Plaza B2 Kat: 3, Maslak, Sarıyer, İstanbul) ile çalışmaktadır. PayU Türkiye, 6493 sayılı “Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu doğrultusunda lisanslı ödeme kuruluşudur. Aynı zamanda 2015 yılından bu yana ÖDED üyesidir.

WALLHANG, stoktaki bulunabilirliğe bağlı olarak ve herhangi bir olağandışı durum olmadığı müddetçe, Teslimat Onayı’nda listelenen ürünlerin siparişlerini en geç Teslimat Onayı’ndan sonraki gün kargoya verir, tahmini teslimat tarihi belirtilmeyen siparişleri ise Sipariş Onay tarihinden itibaren en fazla 30 (otuz) gün içinde teslim eder.

Satın alınan ürünler ARAS kargo şirketi aracılığıyla ÜCRETSİZ olarak gönderilir.

Satın alınan ürünler teslimat adresine bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde Müşteriye teslim edilir. Müşteri tarafından belirlenen tarihte teslim edilecek sanal hediye kartı dışında, Cumartesi, Pazar veya resmi tatil günleri gönderim yapılmaz.