İADE POLİTİKASI

İade Politikamız 14 (on dört) gün sürer. Teslimat tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içinde kullanılmamış ve yeniden satılabilir durumda olan ürünleri iade edebilirsiniz. Ayrıca iadenizi tamamlamak için ürün faturasını istiyoruz. Teslim alma tarihi üzerinden 14 (on dört) günden fazla süre geçtiyse, maalesef size geri ödeme ve/veya değişim teklif edemiyoruz.

Bir ürünün iade edilmeye uygun olması için, kullanılmamış ve alındığı koşulda olması gerekir. Satın aldığınız ürün hatalı ise teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde bize ulaşın.

Lütfen satın aldığınız ürünü iade onayı almadan önce geri göndermeyin. Önce iade talebinizi e-posta veya internet sitesi üzerinden sunulan diğer araçlarla bildirin.

İade edilemeyen ürünler:

 • Hediye Kartı

Değişim

Online alışverişlerde değişim seçeneği yoktur. Yine de siparişinizi belirlenen süre içinde iade edebilir ve yeni bir sipariş verebilirsiniz. Ürünleri yalnızca kusurlu veya hasarlıysa değiştiriyoruz. Böyle bir durumda, aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde bize ulaşın.

Gönderim

Siparişinizi iade etmek için, iadenizin onay tarihinden itibaren 10 (on) gün süreniz vardır. Bu 10 (on) günlük süre sona ermeden ürünleri geri göndermeli veya iade etmelisiniz.

Ürününüzü iade etmenin iki yolu vardır:

 • Anlaşmalı Kargo Müşteri Koduyla İade (Ücretsiz)

  İade talebiniz onaylandıktan sonra gönderim talimatlarını e-posta ile alacaksınız.

 • Gönderim ve Kargo Ücreti Ödemesini Ben Yapacağım

  Ürünü anlaşmalı kargo şirketi dışında başka bir kargo şirketiyle iade etmeyi de tercih edebilirsiniz. Bu durumda, gönderim ücretini siz ödersiniz. Bu seçenekte maruz kalacağımız masraflar size geri ödenecek miktardan çıkarılır. Bunun için kullanacağınız iade adresi:
  WALLHANG
  Yenişehir, 14. Sk. No: 41, 20040 Merkezefendi / Denizli

Teslimat adresinize bağlı olarak, değiştirdiğiniz ürününüzün size ulaşması için geçen süre değişebilir.

Paketi teslim aldığımızdan emin olmak için takip numaranızı kullanarak iadenizi takip edin. Ayrıca nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü teslim alacağımızı garanti etmiyoruz.

Geri ödemeler

İadeniz alındıktan ve incelendikten sonra, iade edilen ürününüzü teslim aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini de size bildireceğiz.

Onaylanırsa, geri ödemeniz işleme alınacak ve kredi kartınıza veya satın almada kullandığınız ödeme yöntemine herhangi bir gecikme olmaksızın, iadenizin tamamlanmasından sonra hemen yapılır. İşlem tamamlandığında iade onayı e-posta ile size gönderilir ve para iadesi 3 (üç) iş günü içinde gerçekleşir.

Aşağıdaki iade seçenekleri desteklenmektedir:

 • Satın almada kullanılan ödeme yöntemine geri ödeme
 • Hediye Kartı ile geri ödeme

Yalnızca kısmi geri ödemelerin yapıldığı belirli durumlar vardır:

 • Açık kullanım belirtilerinin olduğu ürünler
 • Orijinal durumunda olmayan herhangi bir öğe, bizim hatamızdan kaynaklanmayan nedenlerle hasar görmüş ürünler veya eksik parçalar.

Geç veya eksik geri ödemeler:

 • Henüz bir geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin, ardından bankanızla iletişime geçin. Geri ödemenizin işlemlerde görünmesi biraz zaman alabilir, bir miktar işlem süresi vardır.
 • 14 (on dört) günden fazla süre geçtiyse ve geri ödeme hesabınıza ulaşmadıysa, lütfen bankanıza ibraz etmek üzere size e-posta ile gelen geri ödeme onayını kullanın. Böylece işleminiz hızlanabilir.
 • Tüm bunları yaptıysanız ve geri ödemenizi hala almadıysanız, bize ulaşın.

Hediyeler

Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlendiyse ve doğrudan size gönderildiğinde, iadenizin değeri için bir Hediye Kartı alırsınız. İade edilen ürünü teslim aldığımızda size bir Hediye Kartı göndeririz.

Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlenmemişse veya hediyeyi veren kişi, daha sonra size vermek üzere siparişi kendisine göndermişse, hediyeyi veren kişiye bir geri ödeme yapacağız ve iade işleminizi öğrenecektir.