DEĞİŞİM VE İADE

NASIL İADE EDİLİR?

wallhang.com.tr alışverişinizin koşulsuz iadesini yapmak için teslimat tarihinden itibaren 14 (on dört) gün süreniz vardır.

Bizimle iletişime geçerek iade başvurusu yapmak için sipariş bilgilerine erişin. Satın almayı misafir olarak gerçekleştirdiyseniz, onay e-postasındaki bağlantıdan bu bilgilere erişebilirsiniz.

Tarafınıza iletilen ürün faturasındaki iade bölümünde lütfen iade etmek istediğiniz her ürünün bilgilerini giriniz ve belgeyi imzalayınız.

Eğer sipariş şirket bünyesinde ya da serbest meslek sahipleri tarafından yapıldı ise faturanız ile birlikte şirketiniz ya da sizin adınıza hazırlanmış bir iade faturası eklemeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünleri yanında gerekli belgeler ile birlikte Aras Kargo ofisine teslim edin ve 1923548851559 numaralı müşteri kodumuzu kullanarak ÜCRETSİZ gönderin.

Değişim ve İade Politikası ile cayma hakkı ile ilgili daha fazla bilgiyi Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde bulabilirsiniz.

NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

Online alışverişlerde değişim seçeneği yoktur. Yine de siparişinizi belirlenen süre içinde her zaman ÜCRETSİZ olarak iade edebilir ve yeni bir sipariş verebilirsiniz.

Değişim ve İade Politikası ile cayma hakkı ile ilgili daha fazla bilgiyi Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde bulabilirsiniz.

PARA İADESİ

Para iadesi, satın almada kullandığınız ödeme yöntemi üzerinden gerçekleştirilir.

İşlem tamamlandığında iade onayı e-posta ile size gönderilir ve para iadesi 3 (üç) iş günü içinde gerçekleşir.

14 (on dört) günden fazla süre geçtiyse ve geri ödeme hesabınıza ulaşmadıysa, lütfen bankanıza ibraz etmek üzere bu onayı kullanın. Böylece işleminiz hızlanabilir.